Beograd  slika


Nekretnina trenutno nije aktivna

poslovni prostor Beograd izdavanje Savski venac Zeleni venac Jug Bogdanova

slične nekretnine * :

Beograd prodaja Stari Grad Dorćol gornji Prodajem garsonjeru u centru grada - odmah useljiv Garsonjera Odlicna investicija. Prodajem garsonjeru u strogom centru grada! Odmah useljiva! Stan predat na uknjizbu. Minimalni mesecni troskovi. 5 minuta od Kalemegdana, 7 minuta od Knez Mihajlove. Direktna prodaja od vlasnika.
Vračar Južni bulevar Izuzetan stan na Vračaru Trosoban prodaja Na prodaju divan, izuzetano prostran i svetao stan na Vračaru. Stan se nalazu u mirnoj ulici u blizini Južnog bulevara, na poslednjem spratu odlične zgrade novije gradnje. Sastoji od velikog dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće sobe, kupatila, dve velike terase (iz dnevnog boravka i spavaćih soba) i ostave. Krov i terase su izolovane najkvalitetnijim materijalima, pa postoji mogućnost da se od terase formira još jedna soba. Stan je izuzetno lepo i kvalitetno uređen a postoji mogućnost da se kupi kompletno opremljen. Nisu potrebna nikakva ulaganja, pa je ova nepokretnost za svaku preporuku, idealna za udoban porodični život.
Stari Grad Dunavski kej Jednosoban Tadeuša Košćuška stan Uknjizen 27m2, lift,cg, podrum, parking, uredna zgrada iz 80-ih godina, prvi red do reke. Stan je u izvornom stanju sa pogledom na Dunav. Direktna prodaja od vlasnika. Vlasnik-oglašivač ne saradjujemo sa agencijama. Hvala
prodaja Zvezdara Cvetkova pijaca Trosoban Voje Veljkovića Lux stan u prestižnoj zgradi od fasadne cigle. Stan je urađen naj savremenijim materijalima granitna keramika,zvučna izolacija,pvc prozori sa aluminijumskim roletnama i gasnim staklima hrastov parket. Stan ima dve terase i garderober sobu koja lako može da se pretvori u spavaću sobu ili još jedno kupatilo. U stanu ostaje veliki deo nameštaja i ugradnih plakara. Na zgradi je fasada od fasadne cigle (sendvič zid). Stan uknjižen i odmah useljiv. Molimo agencije da nezovu,hvala.
Četvorosoban prodaja Beograd Zvezdara Vukov spomenik Jovana Ćirilova Prodajem luksuzan četvorosoban stan ukupne površine 121m2 u luksuznoj zgradi. Stan se nalazi na šestom od šest spratova zgrade kod Vukovog spomenika. Uz stan se prodaje garaža od 15,45m2. Cena luksuznog stana sa garažom iznosi 416.000 EUR. Stan se sastoji od izdvojenog dnevnog boravka sa trpezarijom i kuhinjom. Iz dnevnog boravka se izlazi na lodju koja se proteže celom dužinom dnevnog boravka i kuhinje. U izdvojenom delu stana sa velikim hodnikoom nalaze se tri sobe (dve dečije i spavaća). Stan ukupno ima tri mokra čvora. Prodaju vršim kupcima bez posrednika (agencije).
Beograd prodaja Zvezdara Gradska bolnica Preševska Jednoiposoban Svetao stan na odlučnoj likaciji. U mirnoj ulici sa zonskim parkiranjem i u neposrednoj blizini parka, osnovne i srednje škole, Zvezdara Teatra i gradske bolnice. Potpuno renoviran stan sa novim parketom, keramikom i kupatilom. Dodatne mogucnosti. Prodaja bez posrednika
Zvezdara Slavujev venac Ruzveltova Dvosoban prodaja Prodajem dvosoban stan u Ruzveltovoj ulici 46m2, odmah useljiv, stan je 1/1, ostale informacije mozete dobiti putem telefona.
Palilula Botanička bašta Garsonjera Šajkaška stan Prodajem stan,renoviran,u samom centru grada. Vlasnik 1/1, uknjižen. Za sve ostale informacije pozovite
prodaja Palilula Botanička bašta Garsonjera Šajkaška Prodajem nameštenu garsonjeru na šestom spratu u Šajkaškoj ulici. Garsonjera ima hodnik (sa ugradnim plakarom) iz kog se ulazi u kupatilo, u kuhinju i u sobu. Soba je okrenuta ka istoku i veoma je svetla. Iako je u blizini prometne ulice, dovoljno je daleko da buka od saobraćaja ne smeta. Zgrada je dobro održavana. Ima dva putnička lifta. Dvorište iza zgrade se zaključava i ima zelenilo i klupice na kojima može da se sedi. Lokacija je odlično povezana sa ostatkom grada autobuskim i trolejbuskim linijama. U blizini su veliki marketi (Maxi, Univerexport, Lidl), Botanička bašta, centar grada, pojedini fakulteti (na 10-15 minuta hoda).. Garsonjera je uknjižena, vlasnik 1/1. Nisam zainteresovana za oglašavanje preko agencije.
Jednosoban prodaja Beograd Zvezdara Zvezdara lokacija Bulevar kralja Aleksandra Prodajemo kompletno namešten stan, odličnainvesticija za stan na dan. Stan se nalazi na uglu Ustaničke i Bulevara kralja Aleksandra, u blizini okretnice tramvaja, kao i autobuskih stajališta. Smešten je u održavanoj zgradi na prizemlju. Zgrada poseduje video nadzor. Stan se sastoji iz ulaznog dela u kome je smešten garderober, kupatila, odvojene sobe u kojoj su smešteni mini bar, ketler i deo za sedenje. Najveći deo stana zauzima otvoreni prostor u kome se nalaze djakuzi i spavaći deo. Iznad spavaćeg dela je postavljen elastičan plafon sa efektom ogledala koji dodatno čini boravak interesantnijim. U stanu je obezbedjen TV sa kablovskim kanalima i Wi-Fi internet. Kupatilo je opremljeno novim sanitarijama i tuš kabinom. Zidovi su urađeni uz pomoć italijanske dekorativne tehnike. Ispred zgrade postoji parking. Stan je uknjižen. Prodaje vlasnik. Za sve dalje informacije pozovite.
Beograd prodaja Palilula Karaburma Marijane Gregoran Jednosoban 1.0, 38m2, vpr/8, CG, lift, interfon, internet, telefon, ktv, podrum. Ulica Marijane Gregoran nalazi se u središnjem delu Karaburme, centralno je locirana i puna zelenila. U poslednjih deset godina izgradnjom modernih tržnih centara i stambenih kompleksa Karaburma je postala jedna od traženijih lokacija za život. Intresantna je i zbog svoje blizine centru grada kao i zbog dobre povezanosti autobuskih linija. U prilici smo da Vam ponudimo prostorno odličan jednosoban stan na visokom prizemlju održavane osmospratne zgrade sa liftom, izetno dobre i kvalitetne gradnje. Zgrada je odlično pozicionirana, preko puta parka i škole, u blizini vrtica, marketa, doma zdravlja i banaka. Stan je jednostrano orijentisan (okrenut od ulice ka parku), sunčan, svetao i bez buke. Raspored je funkcionalan jer se iz hodnika se ulazi u sve prostorije. Odlično iskorišćen prostor, a stiče se utisak da je ovaj stan veći od njegove stvarne kvadrature. Očuvano izvorno stanje stana zahteva dodatne investicije po želji kupca. Nedavno je zamenjena spoljna stolarija i stavljena je PVC. Grejanje je centralno a stan ima i pripadajući podrum. Zbog svojih karakteristika i položaja ovo je prava prilika za kupce koji traže kvalitetan i izuzetno funkcionalan manji stan za život ili izdavanje na odličnoj lokaciji. Od prostorija: ulazni hodnik, kuhinja sa trpezarijom, soba, kupatilo. Uknjižen na 38m2, odmah useljiv. Kontakt: 065/233 52 60 R-ID: #4938 Interfon, Internet, Telefon, Kablovska, Izvorno stanje. Stara gradnja.
Zvezdara Lion Ravanička izdavanje Zvezdara, Lion - Ravanička poslovni prostor, 62m2 + terasa 25m2, PR/6, CG, klima, telefon, garaža, fizičko-tehničko obezbeđenje. Lokal je nov, nalazi se u prizemlju novoizgrađene šestospratne zgrade. Postavljena je kvalitetna alu stolarija, keramika i sanitarije, podni i zidni razvod računarske mreže i struje, klima uređaj. Ulaz u lokal je sa ulice, sa dva velika prozora prema ulici. Sa unutrašnje strane lokala nalazi se ozidana terasa površine 25m2. U sklopu lokala je odvojena kuhinja, kupatilo i ostava. Kuhinja i kupatilo su potpuno opremljeni. Postoji mogućnost naknadnog zakupa prostranog garažnog mesta u podzemnoj garaži, u istoj zgradi (po ceni od 100e mesečno). Preporučena namena lokala: kancelarijski prostor, advokatske kancelarije, IT kompanije, predstavništva, agencije i slično. Obavezan depozit u visine jedne mesečne zakupnine. Agent: Sonja Tasić 064/202-71-06 R-ID: #2646 Telefon, Klima,
Okolina - 10,0 soba Banja Vrujci kuca Mionica, Banja Vrujci - Vuka Karadžića vila, 700m2, plac 5a, SUT+PR+I+PTK, norveški radijatori, garaža, parking, podrum, klima. Prodaja vile sa ugostiteljsko-turističkom namenom. Prodaje se kompletno opremljena. Na placu od 5 ari izgrađena vila za odmor sa strukturom od 12 dvokrevetnih soba sa sopstvenim kupatilom (4 zvezdice). Prateći sadržaji čine: restoran za 40 gostiju i terasa restorana za 20 gostiju, salon za fizioterapeutske usluge, frizerski salon, pečenjara, kuhinja i parking sa 12 mesta. U samoj banji je aqua park sa više od 10 bazena sa lekovitom banjskom vodom. Temperatura vode je od 27-32 stepena, izuzetna za lečenje hroničnih reumatskih oboljenja, srčanih mana, postoperativnih oporavaka, oboljenja očiju, bubrežnih oboljenja, malokrvnosti. Vila je udaljena 5 minuta hoda od banje (100m). Vila je u funkciji i radi punim kapacitetom. Uknjiženo 1/1. Agent: 060/56-52-009 Agencijska provizija je 2% i uključuje: - pokazivanje nekretnine i informacije vezane za mikrolokaciju - pravnu sigurnost uz tim advokata pri izradi Predugovora i Ugovora, overu kod Javnog beležnika (notara) - odjavu prodavca - prijavu kupca (porez na prenos apsolutnih prava i porez na imovinu, infostan, struja, telefon, kablovska) R-ID: #2647 Klima,
prodaja Okolina - 10,0 soba Banja Vrujci Mionica, Banja Vrujci - Vuka Karadžića vila, 700m2, plac 5a, SUT+PR+I+PTK, norveški radijatori, garaža, parking, podrum, klima. Prodaja vile sa ugostiteljsko-turističkom namenom. Prodaje se kompletno opremljena. Na placu od 5 ari izgrađena vila za odmor sa strukturom od 12 dvokrevetnih soba sa sopstvenim kupatilom (4 zvezdice). Prateći sadržaji čine: restoran za 40 gostiju i terasa restorana za 20 gostiju, salon za fizioterapeutske usluge, frizerski salon, pečenjara, kuhinja i parking sa 12 mesta. U samoj banji je aqua park sa više od 10 bazena sa lekovitom banjskom vodom. Temperatura vode je od 27-32 stepena, izuzetna za lečenje hroničnih reumatskih oboljenja, srčanih mana, postoperativnih oporavaka, oboljenja očiju, bubrežnih oboljenja, malokrvnosti. Vila je udaljena 5 minuta hoda od banje (100m). Vila je u funkciji i radi punim kapacitetom. Uknjiženo 1/1. Agent: 060/56-52-009 Agencijska provizija je 2% i uključuje: - pokazivanje nekretnine i informacije vezane za mikrolokaciju - pravnu sigurnost uz tim advokata pri izradi Predugovora i Ugovora, overu kod Javnog beležnika (notara) - odjavu prodavca - prijavu kupca (porez na prenos apsolutnih prava i porez na imovinu, infostan, struja, telefon, kablovska) R-ID: #2648 Klima,
Dvosoban izdavanje Beograd Čukarica Banovo brdo Banovo Brdo Lokacija:Banovo Brdo,bioskop Roda Struktura: 2.0 Površina:45m2 Namešten,renoviran.funkcionalan Dozvoljeni kućni ljubimci Odmah useljiv Obavezan depozit Agencijska provizija 50% Location: Banovo Brdo, Roda cinema Structure: 2.0 Area: 45m2 Unfurnished, renovated, functional Pets allowed Immediately moveable Mandatory deposit Agency commission 50%TV, Veš mašina, Frižider, Šporet, Kreveti, Klima,
Beograd izdavanje Voždovac Pašino i Lekino brdo Lekino Brdo Petosoban Smešten na jednoj od najprestižnijih lokacija u gradu Triplex na Lekinom Brdu pruža brojne mogućnosti za udoban i funkcionalan život ili poslovni prostor koji će ispuniti sva vaša očekivanja. Opremljen je najboljom belom tehnikom marke Miele, Bosch. Ukupna površina stana od 366m2 podeljena je na 3 nivoa. Prvi nivo je koncipiran kao dnevni u okviru kog se nalazi dnevni boravak, ostava, kupatilo i tri terase, dok je drugi nivo koncipiran kao spavaći blok i sastoji se od tri master spavaće sobe, svaka sa sopstvenim kupatilom, dve terase i vešernice, u okviru trećeg nivoa nalazi se dnevni boravak, kupatilo, terasa i kuhinja. U cenu je uključeno korišćenje jednog garažnog i jednog parking mesta. Agencijska provizija je 50%. Located in one of the most prestigious locations in the city, Triplex on Lekino Brdo offers numerous possibilities for a comfortable and functional living or business space that will meet all your expectations. It is equipped with the best white goods from Miele and Bosch brands. The total area of the apartment is 366m2 divided into 3 levels. The first level is designed as the living area, which includes a living room, storage room, bathroom, and three terraces. The second level is designed as the sleeping area and consists of three master bedrooms, each with its own bathroom, two terraces, and a laundry room. The third level includes a living room, bathroom, terrace, and kitchen. The price includes the use of one garage and one parking space. The agency fee is 50%.Frižider, Šporet, Sudopera, Video nadzor, Interfon, Klima,
Vračar Kalenić Koce Kapetana Jednosoban izdavanje Kalenic, Koce Kapetana, 1.0, 48 m2, bez terase, VPR od II sprata, ta, bez lifta, interfon, ktv, internet, odmah useljiv, izvorno stanje, uknjizen na 48 m2, salonac, starogradnja iz 1938. godine. Veoma komforan jednosoban stan na najatraktivnijoj lokaciji, u mirnom delu sarmantne ulice Koce Kapetana. Uzivacete u prakticnosti i harmoniji koju ova lokacija nudi! Neposredna blizina Krunske ulice, Kalenic pijace, Bulevara. Najblize susedstvo su ambasade, omiljeni gastronomski i zabavni sadrzaji, poslovni i trgovinski centri, akademske ustanove, skole, vrtici. Sve sto je potrebno za zivot je nadohvat ruke i na pesackoj udaljenosti od ovog stana. Odlicna saobracajna povezanost sa svim delovima grada. Dvospratna salonska zgrada sa fasadom koja odise elegancijom i stilom. Stan je na visokom prizemlju. Impresivni ulaz daje osecaj prestiza i topline. Mali broj stanova pruza dodatnu privatnost, mir i spokoj. Iz velike sobe se pruza pogled na zelenilo. Energetski efikasna fasada, kao i cinjenica da se ispod, iznad i sa strana naseg stana, nalaze stanovi, garantuje niske rezijske troskove. Salonska visina (3 m) u stanu i osecaj komfora u prostorijama: veliki ulazni antre, ostava, dvorisno orijentisana kuhinja sa trpezarijom, velika soba, degazman i kupatilo. Nova ves masina i sporet. Za ozbiljne i odgovorne osobe koje ce pronaci zadovoljstvo u zivotu na ovoj prestiznoj lokaciji! Cena 580 evra + depozit. Agencijska provizija koju placa ZAKUPAC iznosi: 50 % od prve mesecne zakupnine za zakup u trajanju od 1 do 12 meseci. 75 % od prve mesecne zakupnine za zakup u trajanju od 13 do 59 meseci. 100 % od prve mesecne zakupnine za zakup u trajanju od 60 meseci (5 godina) i vise. prostorije Raicevic nekretnine 060/3056060 || dokumentacija : dokumentacija
Voždovac Braće Jerković I II BRACE JERKOVIC Dvosoban Brace Jerkovica stan SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Brace Jerkovic, Brace Jerkovica, 2.0, 60 m2 sa zastakljenom lodjom, V od XI spratova, cg, 2 lifta, interfon, topla voda, ktv, internet, klima, renoviran, uknjizen na 60 m2 gradjevinske, odnosno na 55 m2 korisne povrsine, podrum od 4 m2, starogradnja. Odlican 2.0 stan u blizini Molove pumpe i Super Vera u naselju Brace Jerkovic, u odrzavanoj zgradi okruzenoj zelenilom i parking prostorom, na petom spratu, kompletno renoviran i opremljen, sa velikom lodjom i divnim pogledom prema naselju Stepa Stepanovic. Prodaje se namesten ili polunamesten, prema zelji kupca. Sve u stanu je novo i u odlicnom stanju. Nisu potrebna bas nikakva ulaganja, cak je i okrecen pre pet meseci. Na slikama mozete videti kako je svetao i sa lepim rasporedom. Prostorije: predsoblje, dnevni boravak, trpezarija, kuhinja, spavaca soba, kupatilo i lodja koja je zastakljena i na koju je izvedeno grejanje. Nova stolarija sa komarnicima, sanitarije, parket, keramika, sve je u odlicnom stanju i novo. Odlican stan, za preporuku u svakom pogledu. Cena 140 000 evra. Kupite ovu nekretninu preko agencije Raicevic nekretnine i POKLANJAMO VAM idejno resenje dizajna enterijera! Pozovite nas za vise informacija. Agencijska provizija koju placa KUPAC iznosi 2 % od dogovorene kupoprodajne cene. RAICEVIC NEKRETNINE 011/4076384 || dokumentacija : uknjizen
izdavanje Savski venac Senjak Četvorosoban Koste Glavinića Imamo u ponudi četvorosoban stan od 100m2 plus garaža 13m2, na prvom spratu, namešten. Stan je odmah useljiv i izdaje se na duži vremenski period. Ne dolaze u obzir kućni ljubimci. U blizini stana su svi prateći objekti koji pružaju uslove za udoban život: gradski prevoz (tramvaj 11,12,13, autobus 44 i još nekoliko autobuskih linija prema gradu 37,58,88,52,56,51,55....) obdanište, škola, prodavnice, pijaca, pošta, banka, dom zdravlja i dr. Stan je dvostrano orijentisan, sređen. Prostorije: hodnik, radna soba sa kupatilom, dve spavaće sobe i kupatilo, kuhinju sa prirodnom ventilacijom i izlaskom na terasu, dnevni boravak sa trpezarijom i izlaz na terasu, pogled na zelenilo i most na Adi. Ulaz u zgradu uredan i sređen. Mirni deo Koste Glavinića, bez buke. Cena stana 850 evra plus 100 evra garaža.
Dvosoban prodaja Beograd Čukarica Banovo brdo Bore Markovića U prilici smo da ponudimo stan u kvalitetnoj novogradnji, u centru Banovog brda. Stan se nalazi na nekoliko stotina metara od svih sadržaja koji su potrebni za komforan život. Objekat je opremljen materijalima visokog kvaliteta. Stan je nov i neuseljavan. Prostorije: hodnik, spavaća soba, open space -kuhinja, trpezarija i dnevni boravak, terasa i kupatilo. Stan je okrenut prema Adi. Za svaku preporuku. Kontakt: Dejana Papić, 065/693 92 00 Agencijska provizija 2%
* sa aktivnim ili neaktivnim statusom